O nás

Vítejte na webu našeho kuchyňského studia AJ Kuchyně  Olomouc. Jsme rádi, že jste si našli čas navštívit naše stránky a my se budeme snažit pomoci Vám v návrhu vašeho interiéru odbornou radou, grafickým návrhem a nebo jen inspirací.

Díky tomu že provozujeme nejen studio, ale hlavně vlastní stolařskou dílnu přímo v Olomouci, umíme  rychle a pružně reagovat na požadavky i náročnějších zákazníků.

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou interiérů, přičemž hlavní těžiště naší práce je výroba kuchyní, dále pak výroba nábytku na míru, kuchyňské stoly, šatní skříně, vestavěné skříně, koupelnový nábytek,obývací sestavy, vybavení  dětského pokoje, samonosné schodiště , obklady schodů,kancelářský nábytek, výroba baru a nábytek pro restaurace, atypický nábytek dle zadání architekta.

Výrobky našeho stolařství nesou zřetelný rukopis kvalitního zpracování s důrazem na detail a správnou volbu materiálu. Barevnou vytříbenost podtrhuje stylové zařazení, které vychází vždy z prostředí kam bude výrobek instalován. Proto je vhodné když se během projektu seznámime s osobností zákazníka  případně prosdtředím ve kterém žije a návrh mu zpracujeme takřka na tělo.

Nejčastěji vyrábíme  nábytek z lamino třískových desek,ale jsme vybaveni i pro  zpracování výrobků z masivu včetně lakování. Samozřejmostí je poradenství v oboru návrhů interiérů, volby vhodných materiálů a barev včetně grafického návrhu. Spolupracujeme s bytovými designery, kteří mají na našem studiu možnost určitého zázemí, kam se mohou se svým zákazníkem uchýlit a svůj předběžný návrh u nás zrealizovat.

K výrobě používáme pouze materiály od předních evropských výrobců EggerKronospan, Thermopal, kování Blum, laky ICLA u nichž máme garantováno, že splní požadované ekologické a pevnostní limity.